Букмекерська компанія Tipico буде продана за 1-1,5 мільярда євро: розпочато пошук покупців

Олександр Веселов

Приватні власники великої букмекерської компанії Tipico, зареєстрованої на Мальті, прийняли рішення про продаж своїх активів, загальна вартість яких оцінюється в 1-1,5 мільярда євро.

Букмекерська компанія Tipico оцінена в 1-1,5 мільярда євро

Букмекерська компанія Tipico оцінена в 1-1,5 мільярда євро

Як повідомляє видання The Wall Street Journal, власники букмекера Tipico, працюючого в офлайні в Німеччині та Австрії, і в онлайні у рамках ліцензії, виданої на Мальті, прийняли рішення про продаж компанії. Агентство JP Morgan and Rothschild залучено в якості консультанта угоди. Його співробітники будуть шукати потенційних покупців активів, які оцінюються в 1-1,5 мільярда євро.

Сума грунтується на стабільному та міцному положенні букмекера на закритому німецькому букмекерському ринку. Tipico є офіційним беттінг-партнером мюнхенської «Баварії». Щорічний оборот Tipico тільки на німецькому ринку становить 500 мільйонів євро.

Відзначимо, якщо покупець буде знайдений, та угода відбудеться, вона продовжить тренд на об’єднання і поглинання великих букмекерських компаній, та увійде в наш рейтинг 5 найбільших операцій в букмекерському бізнесі.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?