Букмекер SBOBET пішов з ринку Португалії

Рейтинг Букмекерів

Азіатська букмекерська контора SBOBET оголосила, що припиняє приймати ставки у резидентів Португалії та гравців з мережевими адресами цієї країни.

SBOBET йде з португальського ринку

SBOBET йде з португальського ринку

«З жалем повідомляємо, що SBOBET більше не може надавати послуги щодо прийому ставок резидентам Португалії, починаючи з 16-го жовтня 2015 року.

Ця сумна обставина обумовлена португальським законодавством азартних онлайн-ігор. Просимо врахувати, що законодавство не стосується португальських аффілейтів.

Клієнти, які проживають в Португалії, були проінформовані в суботу, що їх гральні рахунки будуть закриті. Поповнення цих рахунків і прийом ставок з них припинено в той же день.

Всі ставки, які були зроблені до цього, на події, заплановані після 16-го жовтня 2015 року, не будуть зачеплені. Вони будуть розраховані вчасно», – йдеться в офіційному листі букмекера, що потрапив у розпорядження «Рейтингу Букмекерів»

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?