Букмекер оцінив шанси Усика отримати звання Героя України

Тарас Гончар

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що запропонує президенту Петру Порошенку присвоїти Олександру Усику звання Героя України. Букмекери вже приймають ставки на вручення нагороди боксеру до кінця 2018 року.

usik

Букмекер оцінив шанси Усика отримати звання Героя України

Згідно з оцінкою букмекерської компанії Favbet, шанси Олександра Усика отримати звання Героя України до 31 грудня 2018 року становлять 10%. Зробити ставку на вручення нагороди боксеру можна з коефіцієнтом 10.0.

Нагадаємо, що 22 липня Олександр Усик здобув перемогу за одноголосним рішенням суддів у бою проти росіянина Мурата Гассієва у рамках фіналу Всесвітньої боксерської суперсерії. Одразу після поєдинку прем’єр-міністр Володимир Гройсман привітав боксера та заявив, що запропонує президенту Петру Порошенку присвоїти Олександру Усику звання Героя України. Щоправда, така ініціатива мала неоднозначну реакцію в суспільстві.

Згодом володар чотирьох чемпіонських поясів (WBA, WBC, WBO, IBF) скликав прес-конференцію, зокрема висловившись щодо присвоєння звання Героя України.

«Герой України? Не потрібні мені жодні зірки. Для свого народу і певної кількості людей моєї країни я і так є героєм, мені для цього не потрібні зірки, мені не потрібні для цього якісь регалії», – сказав Олександр Усик.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?