Букмекер: де відбудеться матч «Шахтар» – «Ліон» внаслідок воєнного стану?

Тарас Гончар

Парламент за пропозицією президента Петра Порошенка з 28 листопада ввів в 10 областях України воєнний стан. Через це УЄФА в екстреному порядку переніс матч Ліги Європи «Ворскла» – «Арсенал» з Полтави до Києва. Букмекери сумніваються, що і зустріч Ліги чемпіонів «Шахтар» – «Ліон» відбудеться в Харкові.

lyon

Букмекер: де відбудеться матч «Шахтар» – «Ліон» внаслідок воєнного стану?

Згідно з оцінкою букмекерської контори Favbet, матч 6-го туру Ліги чемпіонів «Шахтар» – «Ліон», найімовірніше, пройде в Києві. За такий сценарій пропонують коефіцієнт 1,02 (що дорівнює 67% ймовірності).

Крім того, розглядається варіант, що гра «Гірників» у ЛЧ відбудеться в Львові (2,25, 30%). Зрештою, поставити, що матч буде в Харкові, можна з коефіцієнтом 20,0 (3%).

Нагадаємо, що президент «Ліона» заявив, що французька команда не хоче грати у Харкові.

«Розповім вам секрет. Ми попросили УЄФА уважно вивчити те, що відбувається. Україна перебуває в кризі і, на жаль, продовжує страждати. Ми не хочемо їхати до Харкова. Не тому, що нам щось не подобається, там дуже хороші люди. Але зараз існує великий ризик. Крім того, важко знайти літак, який би захотів летіти до України. Будемо спілкуватися з УЄФА, щоб вирішити питання безпеки і провести хороший матч з «Шахтарем», – сказав Жан-Мішель Ола.

Більше того, за повідомленнями європейських ЗМІ, існує вірогідність, що УЄФА перенесе матч Ліги чемпіонів «Шахтар» – «Ліон» до Франції.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?