BetInvest: провели за три дні більше 80-ти зустрічей в Лондоні на ICE Totally Gaming

Рейтинг Букмекерів

На найбільшій виставці в світі гемблінгу ICE Totally Gaming 2016, що завершилася днями у Лондоні, серед низки брендів зі світовим ім’ям був представлений і великий стенд IT-компанії BetInvest. Ця компанія з офісами в Англії та Україні спеціалізується на наданні готових технологічних рішень для індустрії спортивного беттинга та інших сегментів гемблінгу. Сергій Єфименко, операційний директор BetInvest, розповів «Рейтингу Букмекерів» про враження від відвідування лондонської виставки.

BetInvest був помітний на ICE Totally Gaming

BetInvest був помітний на ICE Totally Gaming

Це найбільша подія в світі грального бізнесу і, по суті, must для всього топ-менеджменту індустрії. Найбільші угоди і проекти зароджуються саме тут. Проблема одна – трьох днів дійсно мало для того, щоб все обговорити і провести всі необхідні зустрічі. Тому доводилося працювати нон-стоп: кожна зустріч займала не більше 10-15 хвилин, а сам графік зустрічей був розписаний буквально з точністю до 15-ти хвилин ще за декілька тижнів до виставки.

Зустрічей було дуже багато (більше 80). Деякі з них – з представниками великих міжнародних брендів. Зараз продовжуємо з ними переговори і дуже сподіваємося на успішну співпрацю в майбутньому. Крім того, на виставці уклали декілька договорів з надання фіда даних і white label рішень, які важливо якомога швидше втілити в життя.

В цьому році ми представили на ICE Totally Gaming чотири продукти: власне, сам онлайн white label, термінальне і касове рішення і фід live-коефіцієнтів. Сильні сторони цих продуктів – потужний лайв, автоматизований ризик-менеджмент і високотехнологічна власна платформа. Весь наш продукт виробляється in-house, всю розробку і операційну діяльність ведемо своїми силами (понад 600 фахівців в декількох офісах). За багато років нам вдалося створити дуже сильну команду лайв-букмекерів і розробників математичних моделей автоматичного лайв-трейдингу, які ми щомісяця покращуємо (кожні три-чотири тижні – новий реліз). Активно розвиваємо унікальні лайв-напрямки: порівняння команд в баскетболі за підборами, спробам 2- і 3-очкових кидків, порівняння в лайві гравців в баскетболі, ейси і подвійні помилки в тенісному лайві.

Стенд BetInvest на виставці

Стенд BetInvest на виставці

По суті, продукти BetInvest – це можливість масштабування 16-річного досвіду оперування букмекерського бренду FavBet на різні ринки світу по всіляким каналам: онлайн, мобайл, ритейл і терміналам. Гральний бізнес в світі стає все більш регулятивним і вже немає можливості «з шашкою наголо» на кшталт bet365 п’ять років тому, маючи лише хороший продукт, завойовувати ринки з .com доменом.

Для власного B2C оперування окреслили цільові ринки на найближчі декілька років – Хорватія, Румунія, Україна і Білорусь. В інші ж (в тому числі і в Росію) зважаючи на низку факторів не бачимо сенсу прямих інвестицій і заходу з власним оперуванням. Нам набагато важливіше мати стратегічних партнерів в цих країнах, для яких ми будемо надійним технологічним постачальником продукту.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?