Андрій Шевченко: «Замішані в «договірнях» футболісти не потраплять в збірну»

Тарас Гончар

Головний тренер збірної України Андрій Шевченко прокоментував гучне розслідування матчів із фіксованими результатами, у яких підозрюється багато вітчизняних клубів. За словами наставника головної команди країни, гравці, які брали участь у договірних матчах, не зможуть потрапити до лав збірної.

shevchenkoдо

Андрій Шевченко: «Замішані в «договірнях» футболісти не потраплять в збірну»

«Час прийшов. Розслідування матчів із фіксованим результатом не робилося спеціально під фінал Ліги чемпіонів в Києві. Якщо хтось зробив якусь незаконну річ, їх треба карати. Чи зможуть гравці, замішані в цьому, потрапити в збірну? Ні, звичайно. І щоб молодь знала на майбутнє, що з такими речами не треба зв’язуватися. Якщо хтось раз помилиться, цим все не закінчиться», – сказав Андрій Шевченко в інтерв’ю телеканалу ZIK.

Нагадаємо, що 22 травня в Україні пройшла облава на організаторів договірних матчів, а 67% українських клубів виявилися причетними до участі у матчах з «фіксованим» результатом.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?