Аналітики: ринок азартних ігор і ставок буде рости в середньому на 10,8% щорічно до 2024 року

Рейтинг Букмекерів

Аналітична група Transparency Market Research опублікувала звіт, в якому спрогнозувала зростання ринку азартних ігор і ставок на спорт упродовж найближчих семи років.

Ринок ставок буде зростати найближчі 8 років

На думку авторів дослідження, темпи зростання ринку ставок в першу чергу залежать від розвитку високошвидкісних технологій передачі даних в мобільних пристроях. Загальний попит на прямі трансляції спортивних та ігрових відео через інтернет-портали з допомогою гаджетів зростає з дуже високою швидкістю.

Обіг ринку азартних ігор і ставок, як очікується, досягне $96,89 млрд. до кінця 2024 року. До кінця 2016 року обіг досягне суми $42,63 млрд., повідомляють аналітики. Таким чином, очікується, що ринок буде рости в середньому на 10,8% щорічно.

З регіональної точки зору, Європа займає провідну частину ринку за станом на 2015 рік. У цьому регіоні спостерігається наявність великої кількості операторів азартних ігор і парі. Ключові ролі в європейському бізнесі грають Великобританія, Ірландія та Мальта. Підтягується до європейців і Південно-Східна Азія, частка ринку якої росте.

З іншого боку, значне обмеження на онлайн азартних ігор і парі в США привело до серйозної втрати для гравців ринку в Північній Америці. Цей регіон, як очікується, зросте набагато повільнішими темпами, ніж інші. У найближчі роки ослаблення жорстких правил для ставок онлайн та азартні ігри, як очікується, призведе до підйому їхнього попиту в таких штатах, як Невада, Делавер і Нью-Джерсі.

На Близький Схід, Африку та країни Південної Америки, як очікується, має внести свій вклад дуже низький дохід від глобального онлайну азартних ігор і ринку парі в найближчому майбутньому.

До слова, американські вчені, які вивчають діяльність людського мозку, з’ясували, що кокаїнові наркомани грають в азартні ігри більш ризиковано, ніж звичайні гравці.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?