7% футболістів в Україні отримували пропозицію зіграти «договірняк»

Рейтинг Букмекерів

Міжнародна профспілка футболістів (FIFPro) опублікував результати дослідження стану справ на ринку праці в футболі. Експерти з’ясували, що більше половини футболістів в Україні заробляють менше $300 на місяць. При цьому 7% гравців зізналися, що їм пропонували здати матч.

htd

В опитуванні взяв участь 461 футболіст, який грає в Україні

В опитуванні, проведеному співробітниками FIFPro, взяв участь 461 футболіст, який виступає в Україні.

Згідно з даними дослідження, більше 90% опитаних гравців заробляють менше $1 тис. При цьому 58,8% респондентів отримують менше $300 щомісяця.

Гравці зізналися, що середня тривалість їхнього контракту становить 20 місяців. 22% респондентів сказали, що у них немає копії угоди з клубом.

43% з опитаних футболістів повідомили, що несвоєчасно отримують зарплату впродовж останніх двох сезонів. При цьому 7% респондентів зізналися, що їм пропонували взяти участь в договірних матчах.

Варто також зазначити, що 37% футболістів, які грають в Україні, відчували тиск з боку клубного керівництва при бажанні змінити команду в трансферне вікно.

Як з’ясували експерти, на Кіпрі і Мальті приблизно кожному шостому гравцеві пропонували зіграти «договірняк».

Всього в рамках дослідження було опитано 13 866 професійних гравців з 87 ліг в 54 країнах світу. Лише 2% учасників опитування отримують більше $720 тис. на місяць. 45% заробляє менше $1 тис. щомісяця. 40% респондентів сказали, що клуби затримують їм зарплати.

Що стосується договірних матчів, то 6,6% з опитаних гравців (в середньому один на основний склад клубу) зізналися, що стикалися з пропозиціями зіграти «договірняк». 9,3% респондентів знають про те, що в їхньому чемпіонаті здають матчі. При цьому в Європі дані показники трохи нижчі за середні.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?