За договірні матчі дискваліфікували двох італійських тенісистів

Тарас Гончар

Італійських тенісистів Даніеле Браччіалі і Потіто Стараче дискваліфікували за договірні матчі. Першого – довічно, другого – на 10 років.

dogi-2

За договірні матчі дискваліфікували двох італійських тенісистів

Обидва гравці отримали покарання за організацію і участь в договірних матчах в 2011 році, повідомив у своєму акаунті в Twitter журналіст Девід Лоу.

Браччіалі дискваліфікували довічно, крім того, йому доведеться заплатити $250 тисяч штрафу. Стараче отримав десятирічний бан і штраф в $100 тисяч.

Обидва гравці відомі в першу чергу виступами в парному розряді. У парі вони дійшли до півфіналу «Ролан Гаррос» в 2012 року, входили в топ-50 світового рейтингу.

Стараче завершив кар’єру ще в 2015 році, а ось Браччіалі виступав до останнього моменту. У цьому році він переміг на турнірі в Гштааді в парі з Маттео Береттіні. Більш того, вчора на турнірі в італійській Андрії він повинен був у парі з білорусом Андрієм Василевським зіграти матч проти українця Володимира Ужиловського і білоруса Володимира Ігнатіка.

У 2015 році обидва італійця вже отримували довічний бан від федерації тенісу Італії, але після апеляцій Стараче виправдали, а покарання Браччіалі скоротили до року. Зараз дискваліфікацію винесла організація Tennis Integrity Unit.

Раніше трирічну дискваліфікацію за договірні матчі отримав гватемальський тенісист Крістофер Діас-Фігероа.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?