Влада Австралії хоче взяти лайв-беттинг під жорсткий контроль

Рейтинг Букмекерів

Уряд Австралії готується посилити регулювання ринку лайв-беттингу на території країни. Це підтвердив помічник міністра соціальних послуг Алан Тадж.

Власти Австралии хотят держать под контролем live-беттинг

Влада Австралії хоче тримати під контролем live-беттинг

За інформацією CalvinAyre, причиною можливого посилювання контролю над ставками по ходу спортивних подій стала спеціальна доповідь колишнього прем’єра уряду штату Новий Південний Уельс Баррі О’Фаррелла. В огляді ринку лайв-ставок високопоставлений чиновник вказав на «технологічну перемогу» букмекерів над законодавчим актом Австралії про гемблінг, в якому забороняються лайв-ставки через Інтернет. Приміром, William Hill обійшла дана заборона якісним мобільним додатком.

Доповідь О’Фаррелла, яка вже представлена уряду, поки строго конфіденційна і буде доступна громадськості лише через місяць. Вказуючи необхідність регулювання ставок по ходу спортивних подій, в уряді логічно зазначають, що це може підвищити інтерес австралійських гравців до нелегальних східноазіатських букмекерів. У цьому зв’язку, на думку представників влади, необхідно розробити систему блокування IP-адрес іноземних операторів без відповідної ліцензії.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?