Вкрала і програла: бухгалтер витратила на азартні ігри сотні тисяч фунтів, вкрадені у роботодавців

Рейтинг Букмекерів

Маленьке містечко Суонскомб, що на південному сході Великобританії, розбурхав всю країну новиною про хвору ігроманією бухгалтера Кароліні Дюмон, яка викрала з банківських рахунків роботодавців 700 з гаком тисяч фунтів і витратила їх на азартні ігри, повідомляє The Reporter.

Азарт затмил даме разум

Азарт затьмарив дамі розум

57-річна жінка, раніше відома під ім’ям Бренда Террас, з лютого 2012 по листопад 2014 регулярно списувала фінансові кошти з рахунків компаній, де працювала, які потім «спускала» на азартні ігри. Всього за два з невеликим роки Кароліна здійснила 312 шахрайських операцій на суму в 713 000 фунтів.

Після вивчення банківських транзакцій бухгалтера стало зрозуміло, куди зникають настільки солідні кошти. Кароліна щодня грала онлайн в азартні ігри, роблячи солідні депозити, програючи і знову ставлячи. «Вона зрадила людей, які вважали її хорошим другом і компетентної колегою, тому її пристрасть до азартних ігор в жодному разі не виправдовує розкрадання настільки великої суми», – повідомив детектив Крейг Малтхаус, який розслідував справу ігроманка.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?