Відомий покерист виграв свій другий професійний бій ММА

Рейтинг Букмекерів

Відомий канадський гравець в покер Теренс Чан минулого тижня виграв свій другий професійний бій в рамках змішаних бойових мистецтв (ММА), який проходив у філіппінській столиці Манілі.

Теренс Чан вирішив випробувати себе в професійних змішаних боях

Теренс Чан вирішив випробувати себе в професійних змішаних боях

36-річний покерист Терренс Чан раніше брав участь тільки в аматорських боях, де здобув чотири перемоги з чотирьох. Тепер він кидає виклик професіоналам, і поки успішно.

Як зазначає Cardplayer, в Манілі 56-ти кілограмовий Чан за декілька хвилин зумів здолати свого суперника – місцевого бійця змішаних мистецтв Йоко Мабуте.

На своєму сайті покерист написав докладний звіт про те, як пройшов його бій. Зокрема, Чан розповів про непорозуміння з одним з рефері і двогодинну затримку початку бою.

Терренс Чан, граючи в покер, досяг серйозних результатів. Він є володарем браслетів Spring Championship of Online Poker і World Championship of Online Poker та призером 30-ти змагань в рамках WSOP. В оффлайн турнірах він вигравав більше $630 тис. І тепер покерист не приховує, що має намір поборотися за чемпіонство UFC. «Якщо у вас немає планів на UFC, вам не варто брати участь в ММА», – резюмував він.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?