У Швейцарії працюють над новими правилами регулювання онлайн-гемблінгу

Олександр Веселов

В одній з найрозвиненіших та найбагатших країн світу звернули увагу на те, що їхні закони щодо регулювання грального бізнесу сильно застаріли, деякі з них було ухвалено в далекому 1923 році, що не сприяє розвитку настільки динамічної сфери. Тому Федеральні збори Швейцарії, вищий законодавчий орган країни, почав розробку нових правил регулювання.

У Швейцарії вносять зміни до грального законодавства

У Швейцарії вносять зміни до грального законодавства

Свіжі правові зміни будуть більш сучасні, орієнтовані на постійно мінливий конкурентний гральний ринок. Серед них передбачені дуже суворі каральні заходи проти неліцензованих операторів – аж до блокування їх роботи навіть за межами Швейцарії. Крім того, швейцарська влада введе жорсткі правила протидії відмиванню грошей.

Нові правила регулювання будуть поширюватися на рулетку, блекджек та інші азартні ігри в мережі інтернет. Автори нововведень прогнозують, що регулювання грального ринку краще захистить користувачів і дозволить існуючим ліцензованим казино надавати свої послуги в онлайні.

Також законодавці збираються скасувати податок, що стягується з лотерейного виграшу, та доопрацювати питання захисту прав споживачів і забезпечення всім необхідним лікуванням людей, що мають проблеми з азартними іграми. А ось ідея про створення спеціальної комісії по боротьбі з лудоманією (гральна залежність) була відхилена.

Чиновники попередили, що розвиток та реалізація нових законів займе деякий час, – повідомляє newsofgambling.com.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?