У Німеччині заарештували голландця, який намагався організувати договірні матчі

Рейтинг Букмекерів

У Німеччині заарештували громадянина Нідерландів в рамках розслідування про договірні матчі в футболі.

Голландцы пытались манипулировать немецким футболом

Голландці намагалися маніпулювати німецьким футболом

Повне ім’я затриманого не називається, відомо лише, що його звуть Даніель і він намагався підкупити німецьких футболістів з метою маніпулювання договірними матчами, повідомляє видання Dutchnews.nl.

Затриманий працював з ще одним голландцем, відомим в ЗМІ як Пол Р, виданими Німеччини в минулому році щодо масштабної справи про договірні матчі в 2008-2009 роках. Пол Р родом з Ноордвійку і відомий тим, що сидів в тюрмі за приховування крадених картин. Він заперечує свою причетність до договірних матчів, визнаючи при цьому, що є активним гравцем.

Історія з договірними матчами в німецькому футболі почала розвиватися після того, як нападник Рене Шнітцлер заявив, що згаданий вище Пол Р пропонував йому тисячі доларів за здачу одного з матчів в той час, коли Шнітцлер виступав за ФК «Санкт-Паулі» (2007-2009 рік).

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?