У Кенії три щасливчики зірвали джекпот у вигляді 85 000$

Рейтинг Букмекерів

Трьом гравцям у місцевій філії букмекерської компанії Betway пощастило стати власниками виграшного джекпоту розміром в 8,5 мільйона кенійських шилінгів ($ 85000), повідомляє Daily Nation.

Размер джекпота составил 85 тысяч долларов

Размер джекпота составил 85 тысяч долларов

Кожен з трьох везунчиків став багатшим на 28 000 доларів, у той час як розмір ставки у кожного з них не перевищував двох доларів.

Остін Нанга, 24-річний студент туристичного факультету Інституту гостинності та технологій в центральній провінції Кенії Тіка, поставив усього 150 шилінгів (півтора долара), які змінили його життя. Нанга повідомив, що візьме паузу у навчанні та використовує виграш на розвиток сімейного бізнесу, яким займається його батько.

Житель невеликого містечка Кітале Фантом ОМОС, вболівальник лондонського «Арсеналу», поставив в Betway менше долара, відпочиваючи минулої суботи в барі. Зараз щасливчик планує завершити будівництво будинку для своєї мами і вірить, що виграш змінить його життя в кращу сторону.

Ще одним переможцем стала Емілі Хиса, офіцер поліції міста Керічо. Вона зробила ставку в два долари, які в підсумку принесли їй 28000. Вболівальниця місцевого футбольного клубу Leopardsі англійського «Манчестер Юнайтед» планує за рахунок виручених грошей побудувати будинок. На досягнутому Хиса не зупиниться і продовжить ставити.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?