Суд розблокував сайти БК Favbet

Владислав Стародубцев
Букмекерська компанія «Фаворит Спорт» заявила про скасування рішення щодо блокування її веб-сайтів
Суд розблокував сайти БК Favbet

Суд розблокував сайти БК Favbet

Про це повідомляють у спільноті компанії в Facebook, посилаючись на сьогоднішню постанову Дніпровського районного суду м. Києва.

Нагадаємо, що 30 січня поточного року судовим рішенням була заблокована діяльність сайтів, що належать міжнародній беттинговій компанії Favbet, а саме www_favbet_com та favorit_com_ua.

Ухвалою від 14 лютого 2020 року суд зобов’язав інтернет-провайдерів, що здійснюють діяльність на території України, розблокувати роботу сайтів в Україні. Дана ухвала оскарженню не підлягає.

«В Україні ми займаємо активну позицію щодо легалізації грального бізнесу. Favbet апелює до найбільш вдалих європейський практик законодавчого регулювання галузі. Також, ми маємо активну громадську позицію щодо недопущення на локальний ринок російського грального бізнесу.

Ринок беттінгу та гемблінгу надзвичайно привабливий для інвесторів, але Україні необхідні чесні та прозорі правила функціонування, саме за це і бореться наша компанія!», – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, 15 січня слідчий Дніпровського управління Нацполіції звернувся до Дніпровського райсуду Києва із вимогою заарештувати майно і заблокувати сайти ТОВ «Лакі Ленд». Розгляд йде згідно з досудовим розглядом, який був зареєстрований у 2016 році.

Компанію «Лакі Ленд» (сайти Favbet і Favorit є інтелектуальною власністю «Лакі Ленд») звинувачували в організації незаконного грального бізнесу через лотереї та беттинг, а також ухилення від сплати податків і відмиванні грошей. Точні суми збитків не розкриті.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Грайте обережно. За ознак залежності зверніться до фахівця.

  • Сетевое издание «Рейтинг Букмекеров» (адрес в сети Интернет - https://bookmaker-ratings.ru) (далее - Издание)
  • Учредитель Издания: Мирзоян Сергей Владимирович
  • Главный редактор Издания: Бодров Андрей Константинович
  • Телефон: +7 495 151 6150
  • E-mail: [email protected]
Свидетельство о регистрации средств массовой информации: Эл ФС77-70265 выдано Федеральной службой по надзору в сфере связи, информационных технологий и массовых коммуникаций (Роскомнадзора) 10 июля 2017 г. Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+)
Сайт не підтверджено,
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Ви будете перенаправлені на сайт
Бажаємо приємної гри!.
Перейти на сайт