Sportech продає свій футбольний тоталізатор для розвитку інших напрямків

Рейтинг Букмекерів

За інформацією Echo, оператор азартних ігор Sportech, ймовірно, позбавиться від одного із своїх активів. Компанія планує продати футбольний тоталізатор Football Pools, який вже не перший рік негативно впливає на фінансові показники оператора.

Футбольний тоталізатор компанії оцінюється в 100 млн фунтів

Футбольний тоталізатор компанії оцінюється в 100 млн фунтів

Продаж Football Pools дозволить компанії сконцентрувати капітал на розвиток інших напрямків діяльності, у тому числі розвиток технології Trackside. У футбольному підрозділі Sportech працює 150 співробітників, в інших сферах – понад 800 осіб.

На думку аналітиків, гральний оператор може заробити від продажу тоталізатора до 100 млн фунтів. Ще 97 млн компанія може отримати від Королівської податково-митної служби, якщо Апеляційний суд Великобританії винесе рішення на користь Sportech, у справі про повернення ПДВ, в якому фігурує гра Spot the Ball. Таким чином виручені кошти з лишком покриють поточний борг компанії в 60 млн фунтів.

Продаж Football Pools і засоби від Королівської податково-митної служби покращать структуру Sportech і дозволять компанії зосередитися на регульованому ринку США, на якому вона отримує більше 60 відсотків свого доходу.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?