Прем’єр-ліга Бангладешу з крикету, оговтавшись від скандалу з договірними матчами, відновлює змагання

Олександр Веселов

Відомий у світі крикету турнір, зупинений через проблеми з договірними матчами, після дворічної паузи відновлює змагання. Прем’єр-ліга візьме старт нового сезону в листопаді нинішнього року.

Чемпіони 2012 року – «Дакка Гладіаторс»

Чемпіони 2012 року – «Дакка Гладіаторс»

Турнір, створений у Бангладеші в 2012 році, після двох зіграних сезонів, було зупинено на невизначений термін внаслідок того, як з’ясувалось, що ряд гравців, серед яких були присутні такі відомі майстри, як бенгалець Мохаммад Ашрафул і новозеландець Лу Вінсент, замішані в договірних матчах.

За підсумками розслідування, Ашрафул отримав дискваліфікацію на участь в будь-яких змаганнях з крикету на вісім років, пізніше скорочену до п’яти. Вінсента ж усунули від крикету на три роки, але, після того, як особисто зізнався в неодноразовій участі в договірних матчах, він отримав довічний бан.

З плином часу Прем’єр-ліга Бангладешу (BPL), що збирала зірок крикету з усього світу, відійшла від наслідків скандалу, і зараз готується до початку третього сезону. Федерація Бангладешу з крикету оголосила, що турнір візьме старт 24-го листопада поточного року, в ньому візьмуть участь сім клубів, шість з яких будуть новими.

«Цього разу за спортивними клубами стоять великі компанії, тому ми сподіваємося, що у нас більше не виникне проблем з оплатою праці гравців, – розповідає секретар BPL Ісмаїл Хайдер. – Крім того, на цей раз у нас буде власний антикорупційний відділ, який буде повністю функціональним. Ми впевнені, що Прем’єр-ліга зуміє залучити кращих гравців з крикету по всьому світу».

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?