Перемога «Лестера» і викрадення літака. П’ять божевільних п’яних ставок

Рейтинг Букмекерів

Укладання парі – азартна річ, і іноді багатьом гравцям потрібен алкоголь, щоб піти на найбільші ризики. У світі вже давно придумали термін Drunk Bet для ставок, зроблених під шофе. «Рейтинг Букмекерів» зібрав п’ять божевільних парі, які були укладені не без допомоги зеленого змія.

Перемога «Лестера» і викрадення літака. П’ять божевільних п’яних ставок

Життя без готівки

У 2008 році британець Джеймс Аллан, якому тоді було 25 років, прийшов в бар в неабияк п’яному стані. Та ось біда: готівки у молодого чоловіка з собою не виявилося. Лише банківська картка, якою він мав намір заплатити за чергову випивку. Але чи то в барі не виявилося терміналу для безготівкового розрахунку, чи він був несправний, але так чи інакше Аллан отримав відмову. Випитий алкоголь вдарив у голову, і хлопець заявив, що з цього дня впродовж року він не буде користуватися валютою, на якій є портрет королеви. Поруч була купа свідків, яка і прийняла це незвичайне парі.

Випитий алкоголь вдарив у голову, і хлопець заявив, що з цього дня протягом року він не буде користуватися валютою, на якій є портрет королеви. Поруч була купа свідків, яка і прийняла це незвичайне парі

До честі Аллана, він виконав обіцянку і протримався цілий рік, використовуючи тільки безготівковий розрахунок. Більш того, він не скаржився. Лише один раз, все в тому ж барі, молодик зізнався: життя без готівки стала для нього нестерпним катуванням. Крім того, в той вечір він не зміг зробити пожертвування для музичного колективу своїх друзів, який виступав в закладі.

Бразильський кошмар

День 8 липня 2014 року стало для всієї Бразилії днем ​​жалоби. Збірна Бразилії в півфіналі домашнього чемпіонату світу зазнала найбільшої принизливої ​​поразки в своїй історії, програвши команді Німеччини з рахунком 1:7.

Однак в той час, коли в Бразилії плакали, один нідерландець, протверезівши, не міг повірити своєму щастю.

45-річний чоловік перебрав з друзями під час вечірки, і, щоб було цікавіше дивитися матч, поставив $ 216 на те, що Німеччина переможе з рахунком 7:1.

45-річний чоловік перебрав з друзями під час вечірки, і, щоб було цікавіше дивитися матч, поставив $216 на те, що Німеччина переможе з рахунком 7:1. Коли ж нідерландець протверезів, він був уже мільйонером: по своїй ставці на виплату він отримав $1,4 млн.

Перетнути Індійський океан

У 2004 році двоє друзів-студентів відділення російської літератури в шотландському університеті Сент Ендрюс, Джеймс Адейр і Бен Стеннінг, уклали парі, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння. Молоді люди заявили, що перетнуть Індійський океан на весловому човні.

Після укладення цієї ставки вони на сім років забули про парі, але в 2010 році вклали $18 тис. у покупку човна і здійснили подорож. Навесні 2011 року вони стартували з австралійського Перта, незважаючи на те, що рятувальні служби повідомили, що в разі екстреної ситуації зможуть допомогти не раніше, ніж через два дні після сигналу про допомогу. До всього іншого Адейр, котрий переніс в дитинстві рідкісне захворювання, не міг ворушити ногами, вони були паралізовані.

Вони гребли по черзі, змінюючись кожні дві години. Їхня подорож тривала 116 днів. В останній день шляху, коли до берега залишалося зовсім небагато, їхній човен перекинувся, і вони п’ять годин відбивалися від акул, поки рятувальники не прийшли на допомогу.

Проте, Джеймс і Бен не шкодують про своє п’яне парі. Пізніше вони продовжили займатися гребним спортом, створивши спеціальний фонд.

… і посадити літак на Манхеттені

У Томаса Фітцпатріка в житті було дві пристрасті – авіація і алкоголь. У 1956 році він, неабияк випивши, побився об заклад з приятелем на те, що посадить літак прямо перед баром, де і відбувалася вечірка. Сказано – зроблено. Фітцпатрік прокрався на аеродром в Нью-Джерсі, вкрав маленький літак і, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, в темряві, успішно посадив його на Сент-Ніколас-Авеню в Нью-Йорку, прямо перед баром, де і було зроблено ту саму «п’яну» ставку.

Фітцпатрік прокрався на аеродром в Нью-Джерсі, вкрав маленький літак і, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, в темряві, успішно посадив його на Сент Ніколас Авеню в Нью-Йорку, прямо перед баром, де і було зроблено той самий «п’яна» ставка

Неймовірно, але два роки по тому Фітцпатрік повторив свою витівку! У поліції він пояснив це тим, що один з його товаришів по чарці засумнівався в тому, що Томас дійсно викрав літак і посадив його перед баром в перший раз.

Віра в «Лестер»

Замикає наш хіт-парад Лейф Герберт, який вболіває за «Лестер». Одного разу, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, він поставив на те, що «Лисиці» впродовж 25 років зможуть виграти чемпіонат Англії. Сума ставки склала всього £5 ($6,2 за поточним курсом). Букмекер оцінив цю ставку коефіцієнтом 5001,0.

У 2016 році «Лестер» ощасливив Герберта. Потрібно відзначити, що той виявився вельми професійним гравцем. За місяць до того, як команда забезпечила собі чемпіонство, він скористався послугою часткового кешаута, отримавши виграш в £5,6 тис. (близько $7 тис.) за £2 ($2,5) ставки. Після офіційної перемоги команди Клаудіо Раньєрі в Прем’єр-лізі, удачливий британець додав до свого виграшу ще £15 тис. ($18,6 тис.).

Отримані гроші Герберт направив на погашення кредитів і покупку машини. «Не дивлячись на те, що ставка була зроблена по п’яні, я не збожеволів. Звичайно, мені дуже пощастило, але я ніколи не роблю дурних ставок, і думаю, що виграю трохи частіше, ніж більшість людей», – заявив Герберт, зазначивши, що вже після перемоги «Лестера» зробив іще одну вдалу ставку, на цей раз з коефіцієнтом 761,0.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?