Оцінку БК Favbet знижено з «3» до «2»

Рейтинг Букмекерів

Оцінка букмекерської компанії Favbet знижена з «3» до «2» в нашому рейтингу в зв’язку з тим, що контора протягом двох місяців не може вирішити проблему своїх гравців, чиї рахунки були обнулені.

aa54В кінці грудня минулого року на сайті «Фавбет» стався збій, який призвів до того, що безліч гравців онлайн-контори втратили гроші на своїх рахунках. Минуло два місяці, і компанія не вирішила цю проблему. Кілька скарг на нашому сайті і сайті російської версії з цього приводу так і не отримали свого вирішення.

Незважаючи на те, що представники букмекерської компанії обіцяють вирішити всі проблеми незабаром, «Рейтинг Букмекерів» знижує оцінку Favbet до категорії «2».

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?