Оце так ставка! Клієнт Paddy Power поставив 50 центів на скачки і виграв $77 тисяч

Рейтинг Букмекерів

Нечасто вдається прочитати про настільки фантастичне везіння. Але один з ірландських любителів робити ставки на скачки днями зміг з мізерної ставки в 50 центів, прийнятої букмекером Paddy Power, зробити справді приголомшливий профіт.

Глибоке знання світу скачок і везіння допомогли розбагатіти клієнту Paddy Power

Глибоке знання світу скачок і везіння допомогли розбагатіти клієнту Paddy Power

На цьому тижні в Великобританії на іподромі в місті Аскот стартував черговий щорічний Королівський  фестиваль скачок. Ця подія незмінно привертає до себе увагу глядачів з числа як представників місцевої богеми, так і гравців на ставках.

Цього разу клієнт ірландського букмекера Paddy Power, який живе в адміністративному центрі графства Південний Дублін, місті Талла, зумів розбагатіти, зробивши дуже складну комплексну ставку в розмірі всього 50 центів. Підсумковий виграш щасливого беттора склав €69.1 тис. ($77.9 тис.). Про це повідомляється в блозі Paddy Power.

Гравець вибрав систему ставок Lucky 31, згідно з якою потрібно обрати п’ять прогнозів, з яких утворюється 31 ставка: по одному ординару на кожен з вибраних прогнозів, 10 ставок подвійними експресами, 10 потрійними експресами, п’ять ставок четвертними експресами і одна ставка п’ятірним експресом.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?