Одноклубник лідера збірної України заразився коронавірусом

Владислав Стародубцев
Тест на COVID-19 голкіпера «Аталанти» Марко Спортьєлло виявився позитивним, інформує «Рейтинг Букмекерів» з посиланням на прес-службу італійського клубу.
Марко Спортьєлло

Марко Спортьєлло

Медики міста Бергамо повідомили клубу з Бергамо про позитивний результат тесту на коронавірус воротаря Марко Спортьєлло, йдеться в повідомленні на офіційному сайті «Аталанти».

Попри це у 27-річного гравця хвороба протікає безсимптомно. Наразі він та інші футболісти команди перебувають на карантині щонайменше до 27-го березня.

У Італії вважають, що матч Ліги чемпіонів між «Аталантою» та «Валенсією» від 19-го лютого, що відбувався на стадіон «Джузеппе Меацца» у Мілані, спровокував стрімке поширення хвороби COVID-19 у країні.

Марко Спортьєлло – перший футболіст «Аталанти», у якого виявили інфікування коронавірусом, тоді як «Валенсія» нещодавно оголосила про 35% позитивних тестів на COVID-19 серед гравців та клубного персоналу.

Кольори «Аталанти» захищає один із лідерів збірної України Руслан Малиновський, який зараз перебуває у самоізоляції за рекомендацією клубних лікарів. Днями «Рейтинг Букмекерів» повідомляв, що українець може змінити клубну прописку.

Місто Бергамо – епіцентр поширення коронавірусу в Італії. На Апеннінському півострові вже 70 тисяч хворих (майже 7 тисяч випадків – летальні). Кількість інфікованих COVID-19 зростає щогодинно. А в Іспанії понад 40 тисяч осіб хворіє на коронавірусну інфекцію.

Букмекери оцінили нижче ймовірність завершення пандемії коронавірусу до кінця 2020 року

Індустрія гемблінга в США втратить 21 млрд доларів через коронавірус

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Грайте обережно. За ознак залежності зверніться до фахівця.

  • Сетевое издание «Рейтинг Букмекеров» (адрес в сети Интернет - https://bookmaker-ratings.ru) (далее - Издание)
  • Учредитель Издания: Мирзоян Сергей Владимирович
  • Главный редактор Издания: Бодров Андрей Константинович
  • Телефон: +7 495 151 6150
  • E-mail: [email protected]
Свидетельство о регистрации средств массовой информации: Эл ФС77-70265 выдано Федеральной службой по надзору в сфере связи, информационных технологий и массовых коммуникаций (Роскомнадзора) 10 июля 2017 г. Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+)
Сайт не підтверджено,
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Ви будете перенаправлені на сайт
Бажаємо приємної гри!.
Перейти на сайт