Комісія з регулювання азартних ігор та лотерей може видати перші ліцензії 29 грудня
«Коли ринок азартних ігор зможе повноцінно запрацювати? Зараз лунає шум по ринку. 29-го грудня комісія видасть перші ліцензії.
Мене цікавить питання сертифікації. Ми не входимо до ЄС. Європейські норми сертифікації нам не підходять. Міжнародні норми сертифікації теж. Нам потрібні свої. Сертифікацій і сертифікаційних центрів державних не існує.
Ні програмне забезпечення, ні техніка, нічого не зможе працювати до того, як воно державою не буде сертифіковано. Всі мовчать. Треба дати ліцензійні умови. А кому вони потрібні? Для мене це виглядає наступним чином: хтось комусь щось пообіцяв.
І питання стояло саме в ліцензійних умовах. І ось у нас є ліцензійні умови. Треба ж було саме це? Забирайте. Але як нам з ними працювати? А це вже другий конвертик. Якось все розхлябано, я не розумію чому. Є всі можливості, сертифікації немає.
Що може завадити запрацювати легальному гральному ринку? Ми забули про лото. А лото собі сидить тихенько і думає – ось і добре. Державні лотереї виведені із закону про гральний бізнес, як азартна гра. А це означає, що вона досі регулюється законом про державні лотереї.
Не проблематично скасувати постанову про заборону розповсюдження лотерей із візуалізацією. Зайде лотерейний оператор з тієї причини, що є попит на цьому ринку і швидше за все що вони зайдуть з VLT. Буде одна ліцензія одного оператора і далі знову франшиза. І знову це зможе привести до того, що ринок азартних ігор буде не потрібен. У конкретних готелях і з таким трудом.
На сьогодні дуже сильно згущуються фарби. Навіть з боку інвестора безглуздо робити акценти на тому, щоб проплачувати якісь забаганки, вносити якісь правки, під себе щось підлаштовувати.
Потрібно просто дати можливість державі в особі Комісії довести справу до кінця спокійно, без зайвого смикання. Виписати до кінця гармонійно цей закон. Я б на місці інвестора не купувала ліцензію до того моменту, поки держава не зрозуміє, що в цьому році ми маємо п’ять мільярдів дефіциту бюджету, а ці п’ять мільярдів розраховувалися на науку, культуру, медицину, освіту.
Ось вони не отримали цих грошей. Наступного разу вони теж 7,5 мільярда навряд чи отримають. І коли держава кожен раз буде мати дефіцит у них постане питання – або викинути закон, який не працює і робить дефіцит в бюджеті, або все ж доопрацювати його до того стану, щоб він почав давати гроші. Тому що інакше бути не може. Уже зараз розвивається незаконний гральний бізнес заново, він знову встає на ноги», – резюмувала пані Мочалова.
Як повідомляв «Рейтинг Букмекерів», учора Кабінет Міністрів призначив п’ятого члена Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей – Тетяну Кірієнко. Найближчим часом Уряд повинен затвердити ліцензійні умови для сфери азартних ігор.
Кучухідзе: «Легалізація азартних ігор сприятиме становленню України на рейки фінансової незалежності»
На медицину виділять рекордну суму з доходів від грального бізнесу
Сповіщення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»
Сповіщення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»
Це означає, що ви більше не будете отримувати сповіщення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.
Це означає, що ви перестанете отримувати сповіщення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу