Політолог вщент розкритикував соціологів, які проводили опитування щодо легалізації грального бізнесу
15-го квітня «Рейтинг» опублікував результати соціологічного опитування, згідно з якими 33% українців підтримали ідею легалізації гемблінгу в Україні, 55% висловилися «Проти», ще 12% не змогли чітко визначити власну позицію.
Питання легалізації азартних ігор поставили в один ряд з узаконенням ринку сексуальних послуг та виробництва та обігу марихуани у медичних цілях. На думку Кучухідзе, такий підхід дискредитує ідею про запровадження грального ринку в Україні.
«День за днем вороги легалізації грального бізнесу в Україні вживають заходів з дискредитації цього процесу: одні «великі» соціологи почали розганяти тезу про те, що у населення ставлення до грального бізнесу негативне.
Очевидно, що ці соціологи – другорядні помічники гетманцевих і лотерейників, які демонізують ідею легалізації. Якби ці соціологи були б трохи професійніші, то зрозуміли б, у чому вони підіграють лотерейникам, а може і спецом підіграють, хто знає?
Чомусь соціологи вирішили поставити проституцію, марихуану та азартні ігри на один рівень. Хоча за Законом України про бюджет на 2020-й рік гральний ринок можна ставити на один рівень з легалізацією видобутку бурштину, оскільки саме від запуску цих сфер Уряд очікує отримання майже 5 млрд грн. Та й МВФ у своїх рекомендаціях легалізацію грального бізнесу ставив на рівень з бурштином, а не з проституцією.
Демонізація питання просто була очевидною від соціологів-гетманцевих, вочевидь, у технологів не було часу красиво завуалювати бажане!», – вважає він.
Політолог зауважив, що у країнах Європи та США зовсім інакше ставляться до гральної індустрії:
«Трамп планує виділити гроші операторам азартних ігор, щоб підтримати індустрію в період кризи, шведський регулятор азартних ігор виділяє $2 млн для підтримки спорту у зв’язку з кризою, британська беттингова компанія Bet365 виділила $ 12 млн медустанові для боротьби з коронавірусів та ін.
У світі – зовсім інакше ставлення до грального бізнесу, у світовій практиці азартні ігри – це не «Космолоти», а регульований державою бізнес із захистом гравців, який не тільки наповнює бюджет країни, а й індустрія, що витрачає величезні суми на благодійні цілі.
Моя рекомендація – не слухати про результати псевдодосліджень, які формують громадську позицію проти детінізації грального бізнесу та існування адекватного ринку. Копайте інформацію самотужки й аналізуйте глибше. На жаль, і в гральній індустрії, Україна – Європа лише географічно», – написав Кучухідзе у Facebook.
Політолог розповів хто «знищує» ідею Зеленського щодо легалізації грального бізнесу
В Україні жахливі масштаби лудоманії серед неповнолітніх, – психотерапевт
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=2930909303667747&set=a.539428676149167&type=3&theater
Сповіщення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»
Сповіщення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»
Це означає, що ви більше не будете отримувати сповіщення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.
Це означає, що ви перестанете отримувати сповіщення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу