Голова КРАІЛ поділився щодо «проблеми телеграм-каналів, які рекламують гемблінг»
Рудий нагадав, що з минулого року його відомство має повноваження штрафувати порушників. Потрапити до «чорного списку» можна двома шляхами.
Перший – працівники КРАІЛ самостійно виявляють рекламу у сфері азартних ігор, яка містить ознаки порушення вимог законодавства. Другий – реакція Комісії на повідомлення (звернення, скарги, заяви) третіх осіб про подібні порушення законодавства.
«На жаль, нині існує складна ситуація з рекламою азартних ігор в телеграмі, який «поза правовим полем». Ми бачимо реальну проблему, коли телеграм-канали з мільйонами підписників публікують лінк, по якому людина переходить і одразу може розпочинати гру.
Наразі ми не маємо можливості притягти до відповідальності власників цих каналів. Але я впевнений, що це питання часу», – зазначив Іван Рудий.
Наостанок очільник КРАІЛ розповів, чому для них важливо мати повноваження контролювати сферу реклами азартних ігор. За його словами, це врази підсилює напрямок роботи пов’язаний із боротьбою з ігровою залежністю в країні.
У зв’язку з цим він закликав українців «стати нашими однодумцями та активно інформувати Комісію про факти порушень законодавства щодо реклами азартних ігор». Рудий підкреслює, що це допоможе очистити ринок від недобросовісних гравців та зробити індустрію більш цивілізованою.
Стало відомо, кого оштрафувала КРАІЛ на 2 млн за гемблінг-рекламу – газету «Вісник + К»
Регулятор проводить анонімне онлайн-опитування щодо сфери азартних ігор в Україні
Сповіщення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»
Сповіщення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»
Це означає, що ви більше не будете отримувати сповіщення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.
Це означає, що ви перестанете отримувати сповіщення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу