Держбюджет може отримати 4,2 млрд гривень від легалізації грального бізнесу у 2020 році
Про це Мельник розповів на прес-конференції «Легалізація грального бізнесу проти коронавірусу». За словами аналітика, 3 млрд гривень бюджет може отримати від сплати коштів за ліцензії, оскільки інвестори з початку легалізації закладали необхідні суми на їх придбання.
«Державі сьогодні потрібні десятки мільярдів гривень на медицину, для того, щоб ефективно протистояти коронавірусу, а легалізація грального бізнесу допоможе забезпечити детінізацію економіки», – резюмував експерт.
Також, однією з причин, через яку важливо легалізувати гральний бізнес, є сигнал для міжнародних інвесторів, що своєю чергою допоможе відкрити фінансування за межами України.
«Чим більше держава надає можливостей для підприємців працювати легально, тим менше коштів витрачається на правоохоронну систему. Більш того, великий бізнес наповнює держбюджет і забезпечує значна кількість громадян роботою».
Він підкреслив, що на даному етапі слід залишити більшу плату за ліцензію, тим самим обмежити вхід на ринок тих компаній, які не зможуть забезпечити сервіс та безпеку клієнта.
«Україна поки не може собі дозволити мати тіньовий бізнес, тому що подібна система вимагає додаткових витрат на правоохоронну систему. Саме тому від легалізації грального бізнесу уряд виграє двічі.
Отримуючи при цьому робочі місця, значно зменшується корупційна складова, а також зменшуються витрати на правоохоронну складову, яка зараз спрямована на боротьбу з кримінальним бізнесом», – цитує Мельника Ukranews.com.
Юрист розповів, що насправді передбачає законопроєкт про легалізацію азартних ігор
Гральний бізнес врятує економіку України від коронавірусу, – політолог
Сповіщення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»
Сповіщення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»
Це означає, що ви більше не будете отримувати сповіщення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.
Це означає, що ви перестанете отримувати сповіщення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу