Наставника збірної Італії Антоніо Конте чекають у суді з питання договірних матчів

Олександр Веселов

Сьогодні стало відомо, що 18 лютого 2016 року очікуються нові судові слухання з приводу футбольного скандалу в Італії, відомого як Calcio Scommesse, пов’язаного з договірними матчами і незаконними ставками в наступних лігах італійського футболу: Серія Б (другий дивізіон), Ліга Про Прима (третій ) і Ліга Про Секонда (четвертий).

Конте допитають щодо матчу «Сієни» у 2011 році, тренером якої він тоді був

Конте допитають щодо матчу «Сієни» у 2011 році, тренером якої він тоді був

Скандал торкнувся багатьох відомих особистостей італійського футболу, серед яких зараз, в першу чергу, виділяється діючий наставник національної збірної Італії Антоніо Конте. Як відомо, Конте, будучи наставником «Ювентуса», вже отримав десятимісячну дискваліфікацію по даній справі (сезон 2012/2013), яка пізніше була скорочена до чотирьох місяців, протягом яких тренер не міг керувати своєю командою біля кромки поля.

Але справи за даним скандалом ще не закриті, на 18 лютого 2016 року заплановані нові слухання, на які запрошений не тільки Антоніо Конте, а ще 103 людини, серед яких присутній легендарний італійський форвард Джузеппе Синьйорі, який раніше отримав через події даного скандалу п’ять років заборони на заняття футбольною діяльністю. Крім Конте і Синьйорі, серед запрошених до суду, можна виділити наступні прізвища: Стефано Маурі (півзахисник «Лаціо»), Стефано Колантуоно (наставник «Удінезе»), Крістіано Доні (колишній гравець збірної Італії та «Аталанти»).

Наголошуємо, що мова йде про події 2011-2012 років, зокрема, Антоніо Конте потрібно дати свідчення по матчу між «Сієною», головним тренером якої він був, і «Альбінолеффе» у травні 2011 року. Поєдинок «Сієна» – «Новара», зіграний в тому ж місяці, що раніше фігурував в скандалі, вилучено з розслідування, – інформує Associated Press.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?