На сайт букмекера William Hill була здійснена DDoS-атака

Рейтинг Букмекерів

Британська букмекерська компанія William Hill повідомила про те, що у вівторок 1 листопада на сайт оператора була досконала кібератака типу «відмова в обслуговуванні» (DDoS-атака). Робота онлайн-букмекера досі не відновлена.

ut

Робота сайту досі не відновлена

Cайт Williamhill.co.uk перестав функціонувати в нормальному режимі 1 листопада у другій половині дня, повідомляє Racing Post. Все почалося з того, що клієнти букмекера не могли зробити ставки на матчі Ліги чемпіонів, зокрема, ігри за участю англійських клубів «Арсенал» і «Манчестер Сіті».

Як повідомив William Hill, «невстановлені треті особи» здійснили DDoS-атаку на сайт компанії. Програмісти працюють над відновленням нормального функціонування сайту, але ще не можуть назвати день, коли всі проблеми будуть вирішені.

Зараз William Hill пропонує своїм клієнтам робити ставки через мобільний додаток. При цьому компанія запевняє гравців, що атака на сайт не вплине на безпеку і захист особистих даних клієнтів БК.

У William Hill підкреслили, що в останні тижні спостерігається зростання числа DDoS-атак на сайти різних онлайн-компаній.

На початку жовтня відомий експерт з питань цифрової безпеки Брайан Кребс повідомив, що оператори онлайн-гемблінгу можуть стати жертвами масових DDoS-атак після розміщення на спеціалізованому хакерському форумі нового вихідного коду.

Сайти азартних ігор, в тому числі онлайн-букмекерів, не можуть дозволити собі працювати автономно, особливо в разі проведення масових спортивних турнірів, коли активність клієнтів збільшується в кілька разів разом з навантаженням на сайти. Тому вони представляють для хакерів найбільший інтерес і є однією з головних цілей DDoS-атак.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?