На Мальті декларують плани викорінити договірні матчі у місцевому футболі

Олександр Веселов

Керівні органи острівної держави, розташованої в Середземному морі, бажають реалізувати програму, спрямовану на боротьбу з корупцією в спорті, зокрема, з явищем договірних матчів у місцевому футболі.

Давид Агіус вважає, що треба докладати більше зусиль у боротьбі з корупцією в спорті

Давид Агіус вважає, що треба докладати більше зусиль у боротьбі з корупцією в спорті

Як повідомляє видання The Malta Independent, представник Націоналістичної партії Мальти (однієї з двох основних політичних партій країни) з питань спорту Давид Агіус під час свого виступу в Парламенті підкреслив такі моменти.

Раніше, спільно з Футбольної асоціацією Мальти, в країні була створена спеціальна група по боротьбі з договірними матчами, але поки її робота не принесла значного прогресу.

На думку Агіуса, необхідно розвивати діяльність в даному питанні, щоб забезпечити чистоту і цілісність спорту. Він підкреслив, що на програму виділяються достатньо коштів, в тому числі, для освітньої кампанії з протидії корупції у спорті.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?