Метт ЛеБлан в Top Gear: букмекери не прийняли жодної ставки

Рейтинг Букмекерів

Виконавець однієї з головних ролей в знаменитому серіалі «Друзі», популярний актор ситкомів Метт ЛеБлан названий новим ведучим популярної автомобільної телепередачі Top Gear. Найбільша британська букмекерська контора William Hill зізналась, що жоден її клієнт не зробив ставку на Метта ЛеБлана, незважаючи на чималу кількість ставок на нового ведучого передачі. Це можна вважати везінням для букмекерів, адже в іншому випадку той, хто поставив міг би «озолотитися».

Букмекери шоковані вибором ЛеБлана на роль ведучого і дякують удачі

Букмекери шоковані вибором ЛеБлана на роль ведучого і дякують удачі

Несподіване рішення продюсерів популярного шоу каналу BBC означає, що найбільший британський букмекер William Hill та інші, які приймали ставки на нове «обличчя» програми, в результаті непогано заробили. ЛеБлана не було в лініях БК. У William Hill це пояснили тим, що жоден клієнт не виявив бажання зробити ставку на ЛеБлана.

«Це прекрасний приклад того, як треба зберігати секрети – ніхто не передбачав призначення ЛеБлана, і якби хто-небудь захотів би поставити на нього, ми дали б коефіцієнт 501,0, зробивши його аутсайдером», – прокоментував представник William Hill Руперт Адамс.

За його словами, щоб в такій ситуації виграти мільйон фунтів, гравцеві потрібно було поставити всього 2 тисячі.

«Ми дякуємо нашій щасливій зірці, що ці новини не просочилися назовні. Інакше зобов’язання компаній індустрії по виплатах дорівнювали б шести або навіть семизначним числах».

Дійсно, за часів повсюдного поширення інсайдерської інформації здається дивним, що підсумковий вибір керівництва телеканалу не став відомий нікому з гравців на ставках, коли лінії на цю подію були ще відкриті. Хтось упустив можливість заробити серйозні гроші. Примітно, що за два дні до призначення Метт зізнався в любові до Top Gear в своєму твіттері, але навіть це не стало підказкою гравцям на ставках. Після появи новини про призначення Метт там же поділився з шанувальниками гарячою новиною про нове місце роботи:

Букмекери вже почали приймати ставки на те, що одна з колишніх колег ЛеБлана по «Друзям» стане його партнеркою і як співведуча телепрограми. Однак шанси Дженніфер Еністон, Кортні Кокс і Лізи Кудроу оцінюються в 101,0.

Фаворитом же йде німецька мотогонщиця Сабіна Шмітц з коефіцієнтом 1,33. Також в числі претендентів Сюззі Перрі (6,0), Наталі Пінкхем і Ребекка Джексон (обидві – 9,0).

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?