Легенда бейсболу Пітер Роуз взяв участь в рекламному ролику William Hill

Рейтинг Букмекерів

Знаменитий екс-бейсболіст Пітер Роуз взяв участь в рекламному відеоролику британського букмекерського гіганта William Hill. Відео покликане збільшити число користувачів мобільного додатку букмекера в США. Разом з Роузом участь в проекті взяв колишній мер Лас-Вегаса Оскар Гудман.

Пітер Роуз в 1989-му році був звинувачений в ставках на власну команду. William Hill запропонував йому співпрацю для просування свого мобільного додатку.

Пітер Роуз в 1989-му році був звинувачений в ставках на власну команду. William Hill запропонував йому співпрацю для просування свого мобільного додатку.

Перший раз рекламний ролик вийшов в ефір CBS тільки в Лас-Вегасі і був приурочений Супербоулу, який відбувся минулої ночі.

Знаменитий свого часу Пітер Роуз, який опинився замішаним у скандалі зі ставками і в зв’язку з цим довічно відсторонений від бейсболу в 1989-му році, запитує Гудмана в ролику: «Ви впевнені, що у мене не виникнуть через це проблеми?». Гудман відповідає, що «це нормально – ставити на бейсбол».

Як розповів генеральний директор філії William Hill в США Джо Ашер, «довго переконувати Роуза знятися в рекламі не довелося». Більш того, бейсболіст і компанія розраховують на довгострокове співробітництво.

Пітера Роуза звинувачували в тому, що він робив ставки на бейсбольні матчі в тому числі за участю власних команд тим часом, коли був гравцем і клубним менеджером одночасно. У зв’язку з цим він не може бути допущений в бейсбольний Зал слави, рада якого в 1991-му році прийняла рішення про заборону на включення спортсменів, які опинилися в центрі таких скандалів.

Як пише Las Vegas Review-journal, участь в рекламі William Hill не допоможе Роузу домогтися скасування рішення про заборону його включення в Зал слави, але приверне увагу широкого загалу до нього.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?