Клієнт букмекера отримав $1,3 млн за виграшний коефіцієнт 17 043,0

Тарас Гончар

Букмекерська компанія BetVictor підвела підсумки акції, в якій розіграла $1,3 млн за найбільший виграшний коефіцієнт на матчах ЧС-2018. Переміг клієнт БК, який зібрав коефіцієнт 17 043,0 на події матчу 1/8 фіналу Уругвай – Португалія (2:1).

betvictor

Клієнт букмекера отримав $1,3 млн за виграшний коефіцієнт 17 043,0

Клієнт букмекера використовував розробку компанії #PriceItUp Builder, яка дозволяє редагувати і комбінувати кілька подій матчу в режимі онлайн, повідомляє SBC News.

Гравець поставив на матч Уругвай – Португалія. Він вгадав точний рахунок зустрічі, зробив ставки на тотал кутових Уругваю більше 1,5 і менше 2,5, а також тотал кутових Португалії більше 9,5 і менше 10,5. В експрес увійшла і ставка на те, що уругвайці в цьому матчі не отримають карток.

Коефіцієнт склав 17 043,0, який виявився найбільшим серед клієнтів букмекера на час ЧС-2018. Таким чином, гравець, який побажав не афішувати своє ім’я, переміг в акції і отримав нагороду в розмірі $1,3 млн.

Раніше «Рейтинг Букмекерів» повідомляв, що ставка британця з коефіцієнтом 601.0 на фінал ЧС-2018 принесла йому $1,6 тисяч, а перемога Франції у фіналі ЧС-2018 принесла $90 тисяч новозеландцеві.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?