Інтерв’ю. Яремченко: «Шахтар» може створити проблеми «Манчестер Сіті»

Тарас Гончар

Колишній наставник донецького «Шахтаря», львівських «Карпат» та збірної Сирії ексклюзивно для «Рейтингу Букмекерів» поділився своїми думками напередодні матчу Ліги чемпіонів між «Манчестер Сіті» та «Шахтарем». Експерт вважає, що британці переможуть.

yaremchenko10

Інтерв’ю. Яремченко: «Шахтар» може створити проблеми «Манчестер Сіті»

— Валерію Івановичу, як зіграє «Шахтар» проти «Манчестер Сіті» у Лізі чемпіонів?

— «Манчестер Сіті» переможе. Команда має регулярну практику на високому рівні, що не скажеш про «Шахтар». «Гірники» виступають в «обрізаному» чемпіонаті. В «Шахтарі» є футболісти, які можуть робити результат на високому рівні, проте вони не мають постійний досвід. Футбол як хірургія: якщо немає практики, складно зробити операцію.

Футбол як хірургія: якщо немає практики, складно зробити операцію

— Матч проти «Динамо» хіба не був хорошою підготовкою до гри в Лізі чемпіонів?

— У «Динамо» зараз немає стільки грошей, щоб придбати гравців рівня «Шахтаря» та гідно конкурувати. Це очевидно. Єдиний мінус «Гірників» – постійні переїзди. Донецька команда завжди грає на виїзді та рідко бачить уболівальників.

— Генеральний директор «Зорі» Сергій Рафаїлов каже, що зараз в Україні футболісти грають для президентів, а не для вболівальників.

— Та то Рафаїлов каже. Він має такий стосунок до футболу, як я до сантехніки. Яку він команду тренував? Він може бути добрим менеджером, а я говорю про футбольну складову вболівальників з іншого боку. Як колишній футболісті і тренер.

У «Гірників» такі футболісти, що завжди можуть створити проблеми супернику в будь-якій частині світу

— «Шахтар» має шанси на виїзді проти «Манчестер Сіті»?

— Шанси є завжди. Навіть в слабших команд, аніж нинішній «Шахтар». У «Гірників» такі футболісти, що завжди можуть створити проблеми супернику в будь-якій частині світу.

— Повернення Тайсона та Марлоса допоможе «Шахтарю»?

— Тайсон проти «Динамо» зіграв лише один тайм, а Марлоса навіть не було в заявці. Складно говорити, в якому стані футболісти та чи зможуть витримати весь матч. Лише Фонсека, який щодня працює з командою, може відповісти на це запитання.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?