Коефіцієнти, що зіграли в матчі Україна – Іспанія (1:0)

Тарас Гончар
Жовтневий цикл став справжнім випробуванням для збірної України, якій довелося за тиждень зіграти з трьома останніми чемпіонами світу (Іспанія, Німеччина та Франція). Тим паче Андрій Шевченко не зміг розраховувати на низку ключових виконавців через коронавірус, травми та дискваліфікації. Отож не дивно, що після поразок від французів (1:7) та німців (1:2) букмекери бачили українців великими андердогами поєдинку. Втім, наша збірна здійснила неймовірну сенсацію, здолавши іспанців (1:0). «Рейтинг Букмекерів» підготував інфографіку з коефіцієнтами, що зіграли в цій зустрічі.

Жовтневий цикл став справжнім випробуванням для збірної України, якій довелося за тиждень зіграти з трьома останніми чемпіонами світу (Іспанія, Німеччина та Франція). Тим паче Андрій Шевченко не зміг розраховувати на низку ключових виконавців через коронавірус, травми та дискваліфікації. Отож не дивно, що після поразок від французів (1:7) та німців (1:2) букмекери бачили українців великим андердогами поєдинку. Втім, наша збірна здійснила неймовірну сенсацію та обіграла іспанців. «Рейтинг Букмекерів» підготував інфографіку з коефіцієнтами, що зіграли в цій зустрічі.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Сайт не підтверджено,
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Ви будете перенаправлені на сайт
Бажаємо приємної гри!.
Перейти на сайт