Гравець поставив на поразку знаменитої чемпіонки UFC і заробив $240 тисяч

Рейтинг Букмекерів

Професійний гемблер з Лас-Вегаса, відомий як Дейв Вегас, поставив проти фаворитки бою за титул UFC в найлегшій вазі Ронди Роузі, в результаті чого став володарем виграшу в 240 тисяч доларів, повідомляє Card Player.

Ронда програла нокаутом у другому раунді

Ронда програла нокаутом у другому раунді

Вегас здобув славу після того, як поставив 100 тисяч доларів на перемогу бейсбольної команди Kansas City Royals у заокеанській Світової серії ще на старті минулого сезону. Тоді його виграш склав близько 2.5 млн доларів. Після цього щасливчик вирішив зробити ставку і на головний бій турніру UFC 193. Як він сам стверджує, заради веселощів.

Дейв прийняв ризиковане рішення поставити 20 тисяч доларів на перемогу екс-чемпіонки світу з боксу Холлі Холм. Суперниця Роузі йшла перед поєдинком жорстким андердогом, букмекери не вірили в те, що вона переможе. За словами гравця, він, у свою чергу, був упевнений в тому, що Роузі програє, і це принесе йому гарний прибуток. У підсумку Холлі нокаутувала Ронду вже в другому раунді. Ставка Вегаса зіграла і принесла йому виграш в 240 тисяч.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?