Гендиректор Amaya готовий викупити контрольний пакет акцій компанії

Рейтинг Букмекерів

Девід Баазов, голова правління великого грального холдингу Amaya Inc, спільно з неназваними діловими партнерами хоче викупити контрольний пакет акцій цієї канадської компанії, відомої своїми покерними брендами PokerStars і Full Tilt.

Дэвид Баазов желает полного контроля над Amaya

Девід Баазов бажає повного контролю над Amaya

На даний момент Баазов (на фото) володіє 18,6% акцій гіганта світового гемблінга та готовий радикально наростити свою присутність в акціонерному капіталі. Голова правління, за інформацією SBC News, запропонує 21 канадський долар (близько $ 11) за акцію, що на 40% вище її поточної ринкової вартості.

Для (можливого) здійснення угоди буде створено спеціальний комітет компанії, який очолить Дайвеш Гадіа, незалежний директор грального оператора. У Amaya підтвердили, що формальні переговори між зацікавленими сторонами на даний момент не проводилися. Пан Баазов вже підтвердив своє бажання медіа, але в той же час відмовився розкрити імена партнерів-інвесторів, які готові розділити з ним пайову участь в угоді.

У портфелі Баазова 24,5 млн звичайних акцій Amaya, а також опція в контракті, що дозволяє генеральному директору додатково придбати ще 550 тисяч акцій.

2015 пройшов для Amaya під девізом букмекерських ставок. Гральний оператор прийняв першу ставку на сайті PokerStars, а пізніше повідомив про запуск нового незалежного онлайн-букмекера BetStars.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?