Гемблінг-оператор образив у твіттері дружину хавбека «Манчестер Сіті» Яя Туре

Рейтинг Букмекерів

Британський оператор азартних ігор Fruity King познущався у своєму твіттер-акаунті над дружиною півзахисника «Манчестер Сіті» Яя Туре, чим викликав загальне обурення користувачів соціальної мережі, інформує Express.

Сексистская шутка над супружеской четой Туре может ударить по репутации оператора

Сексистський жарт над подружжям Туре може вдарити по репутації оператора

Гральний оператор звернув увагу на пишне тіло дами по імені Гінеба, з якою Туре перебуває в офіційному шлюбі вже 12 років: «Без сумнівів, вона ще та цукерочка. Але Туре потрібен хтось, щоб нагадати про зарплату в 220 тис. фунтів на тиждень. Пора почати використовувати цей привілей».

Таким чином, оператор азартних ігор освіжив торішній скандал, пов’язаний з Яя Туре, через який гравець збірної Кот-д’Івуара навіть подумував про зміну чемпіонату. Тоді «жовті» британські ЗМІ запідозрили півзахисника у зраді дружині. На їхню думку, Туре відвідував заклади, що пропонують послуги елітних повій вартістю від 140 фунтів ($ 200) на годину.

Також Туре був замішаний ще в одному секс-скандалі, який став надбанням публіки. Цього разу – зі своєю колишньою подругою Маріам Камара. Після таємних зустрічей у 2012-му році (тривалістю близько чотирьох місяців) 31-річна дама заявила про свою вагітність від хавбека «Містян». Туре проігнорував цю інформацію і заперечував будь-які сексуальні стосунки з Камара.

Загалом, велелюбний він хлопець, цей колишній гравець донецького «Металурга» Яя Туре.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?