Екс-футболіста збірної Сальвадору, дискваліфікованого через договірні матчі, було вбито

Олександр Веселов

Вчора із Сальвадору прийшла трагічна новина: невідомі застрелили 33-річного футболіста Альфредо Пачеко, рекордсмена національної збірної Сальвадору за кількістю зіграних матчів, котрого в 2013-му році було довічно дискваліфіковано через участь в договірних поєдинках.

Альфредо Пачеко був застрелений у рідному місті Санта-Ана

Альфредо Пачеко був застрелений у рідному місті Санта-Ана

Як повідомляється, в неділю невідомі зловмисники застрелили футболіста під час перебування на автозаправній станції в місті Санта-Ана. Під час нападу також постраждали двоє інших осіб, котрих було доставлено до найближчого госпіталю.

Генеральна прокуратора міста зафіксувала факт убивства Альфредо Пачеко, та розпочала розслідування, – повідомляє видання The Guardian. Як відомо, у Сальвадорі існує велика проблема вбивств у мирний час, яка цього року лише загострилися, та зросла на 55% – поліція зафіксувала 6068 навмисних убивств.

Альфредо Пачеко захищав кольори збірної Сальвадору впродовж 11-ти років, зігравши за цей період 86 матчів (7 голів). На клубному рівні майже вся кар’єра гравця пройшла на батьківщині, лише в 2009-му році він нетривалий час витупав за «Нью-Йорк Ред Буллз».

У вересні 2013-го року Пачеко, разом з іншими 14-ма сальвадорськими футболістами, було пожиттєво дискваліфіковано через розслідування корупційного скандалу, пов’язаного з договірними матчами.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?