Дивні матчі. 15-21 лютого

Рейтинг Букмекерів

За сприяння букмекерської компанії Vbet «Рейтинг Букмекерів» продовжує публікувати матчі, ставки на які трейдери контори вважають підозрілими. У цьому матеріалі наведено такі, що пройшли з 15-го по 21-ше лютого. Радимо нашому читачеві добре подумати, перш ніж робити ставки на матчі за участю цих спортсменів або команд.

Дивні матчі. 15-21 лютого

Дивні матчі. 15-21 лютого

Теніс

1. Хасанов Р. — Вернер П.
15.02.2016
ITF Шарм-еш-Шейх/ЄГП (чол.)

На цей матч, який закінчився на користь Хасанова з рахунком 7:5, 1:6, 6:4, трейдери прийняли декілька підозрілих ставок на те, що Вернер зуміє виграти 3 і 5 гейм другої партії. Незважаючи на те, що матч протікав в доволі напруженій боротьбі, про що можна судити з рахунку, друга партія далася Вернеру, який програв два інших сети, дуже легко.

Футбол

1. ФК «Колос» Зачепилівка — ФК «Россо Неро»
16.02.2016
Товариський матч

Потрапив під підозру і заключний матч групового етапу Кубка Придністров’я між «Колосом» і «Россо Неро». Команда із Зачепилівки з рахунком 7:0 розгромила гостей. Трейдери ж виявили ставки на тотал більше 6,5 гола, що доволі таки дивно, з огляду на висоту планки і вид спорту.

Настільний теніс

1. Мікутіс Т. — Хузяк Й.
18.02.2016
Challenger Series

Трейдери контори вважають підозрілим, що Мікутіс, який має непогану історію особистих зустрічей з Хузяком, легко поступився в трьох партіях (9:11, 7:11, 9:11). Увагу привернули ставки на перемогу Хузяка, на тотал менше 75,5, на рахунок 3:0 по партіях на користь Хузяка і на те, що в другому сеті він виграє з форою (-2,5).

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?