Страховка пари до ₽1500 от БК GGBet.ru

Промокод: BR1500

Отримати бонус

Серія
конкурсів «Машина часу» до топових матчів грудня

10 000
Вгадай хвилину і автора першого голу та отримай до 2 000 гривень від «РБ»!

Зустрічайте один з ваших найулюбленіших конкурсів в соціальних мережах – вгадати хвилину та автора першого голу.

Бюджет грудневої серії конкурсів «Машина часу» – 10 000 гривень.

Заплановано 10 конкурсних матчів. Призовий фонд кожного окремого конкурсу у Instagram та Facebook – 1000 гривень. Таким чином, сумарно можна підняти 2 000 гривень на одному матчі!

Основні положення і правила конкурсу:

  1. Бути підписаним на сторінку у Instagram та Facebook
  2. Лайкнути конкурсний пост
  3. Під постом вказати автора і час першого гола
  4. Брати участь можуть тільки користувачі 18+
  5. Профіль повинен бути відкритим і бути не сторінкою бренду
  6. Один користувач може залишати тільки один коментар

Прийом ставок завершується за 5 хвилин до початку матчу. Сторінки/акаунти учасників повинні бути відкритими і справжніми. Одній людині заборонено брати участь з декількох сторінок. При невиконанні умов конкурсу ДО початку матчу приз НЕ видається. У разі перемоги в жодному разі не видаляйте репости і ретвіти конкурсних постів і ваші відповіді до тих пір, поки адміністрація не зв’яжеться з вами для отримання призу! Конкурс проводиться тільки для повнолітніх (18+).

Визначення хвилини й автора проводиться тільки відповідно до зазначених в офіційних джерелах даних. Якщо дані в офіційних джерелах відрізняються, тоді рішення ухвалюється на розсуд адміністрації.

На автогол ставити можна, при цьому не буде мати значення, хто забив у свої ворота, головне вгадати хвилину і вказати, що буде саме автогол. Якщо хочете поставити на те, що перший гол буде забитий у додатковий час одного з таймів, зробіть ваш коментар вигляду «45+» або «90+». Якщо учасником зазначено, що перший гол буде забитий на 45 хвилині (і вказано варіант «45», а не «45+»), то за умови першого голу, наприклад, на 45+1 хвилині приз видаватися не буде. При наявності декількох переможців призовий фонд розподіляється порівну між усіма, хто вгадав. Конкурсні коментарі писати тільки українською мовою!

Анонс конкурсних матчів грудневого етапу із зазначенням дати і початку за київським часом (може змінюватися в залежності від календаря і турнірної ситуації)

РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт