Страховка пари до ₽1500 от БК GGBet.ru

Промокод: BR1500

Отримати бонус

Не виводить кошти БК

Задоволена USD 1 тис.

Орфографія і пунктуація автора скарги збережені.

Хочу поскаржитись на неправомірне блокування аккаунту ID #11979241 при спробі вивести кошти зі свого гаманця.

З 14 липня я пробую вивести кошти з цієї платформи, спочатку платіж висів декілька днів в режимі очікування, потім був отриманий запит надіслати документи (вони надіслані), потім був лист, що мій аккаунт потрапив на “вибіркову” перевірку і треба ще зачекати.

Наразі є информація, що ви як компанія неправомірно заблокували десятки або й більше аккаунтів (за останні дні) саме при спробі вивести гроші. У всіх юзерів одне й те ж саме пояснення – вибіркова ідентифткація. Після отримання документів усім надходить лист про те, що аккаунт буде розглядатись до 14 днів і платіж відклонили, а аккаунт заблокували.

Це все нагадує “шахрайські дії”, окрім того, хочу зазначити, що згідно з умовами, що вказані на сайті я як користувач якнайшливше маю направити свою претензію до онлайн чату. Онлайн час же ж футболить мене і не приймає ніяких скарг… при цьому дзвінки на номер вказаний в умовах -“невірно вказаний номер” / ” такого номера не існує”.

Прошу допомогти з вирішенням данного питання, бо вже неможливо отримувати “пусті” стандартні відповіді та неадекватний час реагування на запити.

Коментар РБ:

Гравець успішно пройшов верифікацію та вивів гроші

Опубліковано у: Затримка виплат
Теги:
Всього: 45 скарг на 1win (15/3/27)Написати скаргуОгляд
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт