Страховка пари до ₽1500 от БК GGBet.ru

Промокод: BR1500

Отримати бонус

Не насчитали бонус!

Безпідставна UAH 1.5 тис.

Орфографія і пунктуація автора скарги збережені.

Зареєструвався і в той же день зробив ставку 1500 грн на експресс з трьох подій як написано в умовах ( кожна подія мінімум 1,2 як і вимагалося). Ставка не зіграла, мали нарахувати 1500 грн фрібету і нічого не нарахували. Зв’язувався з підтримкою, ось що відповіли :

Вас вітає команда Vbet!

Вам недоступні бонуси на сайті згідно з правилами: 26.1. Всі бонуси клієнтів обмежуються індивідуально однією людиною, домашньою адресою, телефонним номером та електронною адресою, одним рахунком платежів (наприклад, номером картки або аккаунтом Skrill), а також використовуваним комп’ютером (в тому числі інститутом, інтернет-клубом та іншим публічним закладом). Компанія має право відмовити в бонусі якомусь клієнту або групі клієнтів. Бонус-програми доступні тільки для клієнтів, які зробили внесок в реальній валюті на свій аккаунт в Vbetua.com.
26.2. При порушенні будь-якої вимоги бонус-програм, а також якщо є якийсь доказ сумнівних ставок на одну і ту ж подію від групи клієнтів або змови, незалежно від результату даних ставок Vbetua.com залишає за собою право позбавляти таких клієнтів бонусу, а відповідні ставки визнавати недійсними. Також з метою захисту від шахрайства компанія має право вимагати від клієнта документи, що засвідчують його особу, перш ніж перераховувати йому бонус.

Це що за розвод такий?

Прошу допомогти у вирішенні!

Дякую

Коментар РБ:

На акаунті гравця зафіксовані порушення. Букмекер має право відмовити у нарахуванні бонусу та ввести інші санкції щодо рахунку

Опубліковано у: Незарахований бонус
Теги:
Всього: 39 скарг на Vbet (25/3/9/2)Написати скаргуОгляд
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт