Страховка пари до ₽1500 от БК GGBet.ru

Промокод: BR1500

Отримати бонус

Невиплата виграшу

Задоволена UAH 750

Орфографія і пунктуація автора скарги збережені.

Ggbet пропонує наразі безкоштовні 50 спінів і я вирішив спробувати виграти за допомогою цих спінів. При реєстрації мені не приходило на пошту повідомлення від ggbet і я вирішив, що якісь проблеми з поштою. Тому я зареєстрував новий аккаунт і зазначив нову адресу (в мене 2 пошти є), цього разу лист прийшов і я зміг підтвердити електронну адресу і закінчити реєстрацію, після чого отримав 50 безкоштовних спінів. В результаті я виконав всі умови і на аккаунті в мене було 751,5 гривень реальних грошей. Я запросив вивести ці кошти. Через певний час мені прийшов лист від ggbet з поясненням, що мій аккаунт заблоковано, а коншти я не отримаю. Причина – abuse. Більш детальної інформації мені не надали. Я їм все пояснив і щодо того неактивного аккаунту також.
Якшо причина блокування «перший» аккаунт, то це помилка співробітника ggbet, який заблокував аккаунт, тому що по «першому» аккаунту не було зазначено всі контактні дані для отримання фрі спінів (я не отримував лист для підтвержлення ел. пошти) і по тому аккаунту не було ігрової активності. Тобто його наявність не впливає і не могла впливати ні на що і це не може бути abuse, такмякив мене не було на меті його використовувати.
Це схоже на шахрайство з боку букмекерської компанії ggbet – залучати нових користувачив за допомогою фрі спінів, а в результаті не виконувати свої зобов‘язання.
Якщо причина інша – прошу дізнатися і повідомити мені яка саме.
Прошу допомогти розібратися в ситуації.
З повагою,
Антон Пашков

Коментар РБ:

Гравець пройшов верифікацію, акаунт розблокований в січні 2022 року

Опубліковано у: Інше
Теги:
Всього: 27 скарг на GG.BET (15/1/4/7)Написати скаргуОгляд
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт