Страховка пари до ₽1500 от БК GGBet.ru

Промокод: BR1500

Отримати бонус

Заблокували акаунт , на балансі 70 000 грн приблизно

Безпідставна UAH 70 тис.

Орфографія і пунктуація автора скарги збережені.

Доброго дня, звертаюсь до вас на рахунок незаконної діяльності компанії GGbet, або якшо простіше , то крадіжкою коштів. Мій акаунт був заблокований приблизно 4 місяці тому, по причині , як мені вказали в службі підтримки «Шахраство». Протягом цього часу я неодноразово звертався до них, з проханням принаймі повернути кошти , та все марно.
Підстав , для блокування не було , оскільки це було не шахрайство , а просто помилка в роботі системи компанії. Якщо описати більш детально, то компанія на певні матчі по баскетболу давала завчасні виплати по ставкам, тобто якшо лишалось грати ше 30-40 секунд до кінця чверті/матчу , компанія вже могла розраховувати ставки. Відповідно я , як користувач міг робити на ці ставки кошти, а якшо впродовж 30 секунд ставка ставала програшною, то кошти з балансу зняти не могли , оскільки вони вже були заграні в іншій події. Чи було це шахрайство? Звичайно шо ні, оскільки я на це ніяк не впливав , а чому я не міг цим користуватись? Дають заробити-бери. В даній ситуації я вважаю що впершу чергу компанія зобов‘язана була шукати проблеми на своїй стороні, і обмежити мене в ігровій діяльності могли , лише встановивши ліміт, але аж ніяк блокуванням усіх моїх коштів.
Також я хочу сказати , що протягом 4ьох місяців , мої друзі , знайомі теж грали на сайті БК , використовуючи дану проблему в системі. Проте жоден з акаунті не був заблокований, а лише з часом встановлювався ліміт. Що ж це означає ? Компанія протягом 6 місяців знає про проблему , але ніяк її не виправляє??? А просто блокує акаунт де велика сума коштів.
Також працівники компанії навіть не заперечують що це проблема саме з їх сторони ( надаю скріншот з переписки з службою підтримки) . А інформують мене так , шо я повинен був проінформувати їх як користувач про цю проблему. Таке відчуття , що це я там працюю і мені за це платять гроші.
Я прошу вас вирішити цю проблему, і очікую на повернен коштів від компанії

Коментар РБ:

Гравець заблокований через використання вразливостей системи

Опубліковано у: Інше
Теги:
Всього: 27 скарг на GG.BET (15/1/4/7)Написати скаргуОгляд
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт