Чемпіонство «Лестера» принесе британському пенсіонеру більше 60-ти тисяч фунтів

Рейтинг Букмекерів

Британський пенсіонер, який поставив на чемпіонство «Лестера» перед початком сезону 2015/2016, має великі шанси на те, щоб виграти більше £60 000 ($85,2 тис.), якщо «Лисиці» фінішують першими.

Гравець отримає гроші в будь-якому випадку, якщо «Лестер» увійде до п'ятірки кращих

Гравець отримає гроші в будь-якому випадку, якщо «Лестер» увійде до п’ятірки кращих

Чоловік, який проживає в Йоркширі та  ім’я якого не називається, зробив спред-ставку на «Лестер» в букмекерській конторі Spreadex, що дозволяє визначити п’ять найкращих клубів за підсумками чемпіонату. Якщо клуб буде вгорі турнірної таблиці, гравець в будь-якому випадку отримає гроші.

Як розповів SBC News менеджер з маркетингових комунікацій Spreadex Енді Маккензі, пенсіонер може виграти £61,7 тис. ($87,6 тис.), якщо «Лисиці» стануть чемпіонами Англії. За друге місце «Лестера» гравець отримає £40,6 тис. ($57,7 тис.), за третє – £19,5 тис. ($27,7 тис.), за четверте – £8,9 тис. ($12 ,7 тис.) і, нарешті, за п’яте – £3,7 тис. ($5,2 тис.).

Індекс Spreadex визначається наступним чином: за команду-переможця присуджується 60 балів, 40 балів – за клуб, який фінішував на другій сходинці, 20, 10 і 5 балів – за третє, четверте і п’яте місця відповідно.

Минулого тижня букмекерська контора Ladbrokes достроково виплатила виграші за зниженим коефіцієнтом клієнтам, які поставили на «Лестер» та які побажали скористатися функцією cash out. Так, один гравець, ім’я якого не повідомлялося, виграв $102,2 тисячі. Інший клієнт, Джон Прайк, забрав $40 900.

За дев’ять турів до кінця сезону «Лестер» займає першу сходинку з 60-ма очками, випереджаючи «Тоттенхем» на п’ять очок.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?