Букмекери оцінили шанси України виграти «Євробачення-2017»

Тарас Гончар

До старту провідного європейського пісенного конкурсу «Євробачення-2017» в Києві залишилося менше півроку. Деякі букмекери вже відкрили прийом ставок.

image

Поставити на перемогу України можна за 19.0

На біржі ставок Betfair зробити ставку на перемогу представника з України можна з коефіцієнтом 19,0. Серед фаворитів значаться Естонія (4,9), Швеція (5,94), Росія (6,7) Австралія (11,0) і Грузія (11,0).

Дивно, але згідно з котируваннями Betfair найвищі шанси на перемогу в конкурсі за станом на 6 грудня у Білорусі, ймовірність тріумфу якої оцінюється коефіцієнтом 4,8. Україна (чинний переможець) з коефіцієнтом 19,0 увійшла в топ-10 кандидатів на перемогу.

Примітно, що країни-учасники «Євробачення-2017», яких в цей раз буде 43, ще визначаються з вибором виконавців. Національний відбір в Білорусі повинен завершиться до 25-го січня, в той час як від України ще чекають підсумків щодо міста, яке прийме конкурс.

Пісенний конкурс «Євробачення-2017» буде шістдесят другим щорічним конкурсом. Він проходитиме в Україні у місті Києві, після перемоги Джамали в конкурсі «Євробачення-2016» в Стокгольмі з піснею «1944». Фінал пісенного конкурсу відбудеться 13 травня. «Євробачення» проходитиме в Україні вдруге після 2005 року. Станом на 31 жовтня 2016 року 43 країни погодилось брати участь у конкурсі.

Прямі ефіри національного відбору на міжнародний пісенний конкурс «Євробачення-2017» буде вести шоумен Сергій Притула. Як повідомила прес-служба СТБ, ефіри розпочнуться 4 лютого на телеканалах СТБ і UА:Перший. Ім’я артиста, який представить Україну на Євробаченні в травні 2017 року, стане відомо під час фіналу 25 лютого .

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?