Букмекери оцінили шанси Арсена Венгера залишитися в «Арсеналі»

Рейтинг Букмекерів

В кінці сезону закінчується контракт Арсена Венгера з «Арсеналом». Все більше і більше чуток про те, чи залишиться французький фахівець головним тренером лондонців або покине клуб. Букмекери приймають ставки на те, чи продовжить Венгер контракт.

Букмекери оцінили шанси Арсена Венгера залишитися в «Арсеналі»

Букмекерська компанія William Hill оцінює ймовірність того, що Венгер залишиться наставником «Арсеналу» в сезоні-2017/18, коефіцієнтом 1,5. Поставити на те, що 67-річний француз покине «Канонірів», можна з коефіцієнтом 2,5.

Венгер тренує «Арсенал» з 1996 року. При ньому клуб тричі вигравав чемпіонат Англії, шість разів – Кубок і шість – Суперкубок країни. По разу команда виходила до фіналу Ліги чемпіонів і Кубка УЄФА.

Сам француз ухильно відповідає на питання журналістів про своє майбутнє.

«Є багато різних факторів, і місце в зоні Ліги чемпіонів за підсумками сезону – це зовсім не головне. Моє майбутнє не обов’язково пов’язане з цим. Я 20 разів приводив команду до місця в першій четвірці. Це далеко не головне», – заявив Венгер.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?