Букмекери: «Зоряні війни 7» не отримають «Оскар» за кращий фільм і кращу режисуру

Рейтинг Букмекерів

14-го грудня відбулася прем’єра довгоочікуваного продовження історії про джедаїв, Дарта Вейдера, світлу і темну сторону сили – «Зоряні війни: Пробудження сили» (в Україні – 17 грудня). Не обійшли стороною фільм і букмекери, які вже зараз приймають ставки на перемогу Star Wars в декількох номінаціях на премію «Оскар».

Поставити на перемогу «Зоряних воєн» можна за 26,0

Поставити на перемогу «Зоряних воєн» можна за 26,0

Британський букмекер William Hill відкрив прийом ставок на перемогу продовження «Зоряних війн» у номінаціях «Кращий фільм» і «Краща режисура». Ймовірність того, що «Пробудження сили» буде визнано кращим фільмом, оцінюється букмекером в 26,0. Це 10-й рядок у списку фаворитів на премію. Лідирує ж трилер Тома Маккарті «У центрі уваги».

Ймовірність того, що Джей Джей Абрамс, режисер «Зоряних воєн», отримає премію за кращу режисуру, оцінюється в 34,0. У число фаворитів, на думку букмекера, увійшли Алехандро Гонсалес Іньярріту («Легенда Г’ю Гласса», 2,75), Том Маккарті («У центрі уваги», 3,0), Рідлі Скотт («Марсіанин», 3,75).

Дії у фільмі «Зоряні війни: Пробудження сили» розгортаються через 30 років після загибелі Дарта Вейдера. Галактика як і раніше в небезпеці, а живим залишився лише один джедай, який є останнім шансом на відновлення балансу сили.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?