Букмекери дають ставки на дебют Тайсона Ф’юрі в боях з реслінгу

Сергій Гумен
Британський боксер Тайсон Ф’юрі, відомий своїми колючими висловлюваннями та неординарними вчинками, може в майбутньому взяти участь у шоу реслінг-промоушена WWE. Експерти вже роблять ставки на дебют бійця у новому для нього виді спорту.
Букмекери дають ставки на дебют Тайсона Ф’юрі в боях по реслінгу

Букмекери дають ставки на дебют Тайсона Ф’юрі в боях по реслінгу

Букмекерська контора PaddyPower пропонує своїм клієнтам спеціальну лінію, в якій можна поставити на те, що Тайсон Ф’юрі візьме участь у поєдинку за правилами реслінгу.

Букмекер пропонує поставити на дебют 31-річного боксера на шоу Wrestlemania-2020 за коефіцієнт 2,5, що відповідає 40 відсоткам ймовірності. Також пропонується ставка на те, що Ф’юрі візьме участь у командному парному поєдинку з відомим ірландським реслером Шеймусом до кінця 2020 року. Коефіцієнт на цю подію складає 3,0 (33,3%). Крім того, можна обрати варіант, що британський боксер стане володарем чемпіонського поясу WWE до кінця 2020 року. На цей результат йде коефіцієнт 5,0 (20%).

Варто відмітити, що приводом для таких ставок стало захоплення Ф’юрі реслінгом. Тайсон неодноразово відвідував бої промоушену, а на недавньому вечорі WWE вийшов на ринг та посварився з реслером Брауном Строуманом, після чого бійців довелося приборкати службі охорони.

Нагадаємо, що Ф’юрі почав свою професійну кар’єру в 2008 році. Востаннє боксерський поєдинок британець провів у вересні 2019 року проти Отто Валліна, над яким здобув непросту перемогу по очках. Боксерський рекорд Тайсона: 30 боїв, 29 перемог (20 нокаутом) і 1 нічия.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Сайт не підтверджено,
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Ви будете перенаправлені на сайт
Бажаємо приємної гри!.
Перейти на сайт