Букмекери: багато гравців ставлять на поразку Девіда Хея в першому бою після повернення на ринг

Рейтинг Букмекерів

Букмекерська компанія William Hill зафіксувала великий обсяг ставок на перемогу австралійця Марка Де Морі в майбутньому боксерському поєдинку з британцем Девідом Хеєм. Навіть попри те, що австралієць, на думку букмекерів, йде аутсайдером.

Не всі клієнти-гравці згодні з William Hill, що перший після повернення бій легендарного Хея (ліворуч) стане для нього легкою прогулянкою

Не всі клієнти-гравці згодні з William Hill, що перший після повернення бій легендарного Хея (ліворуч) стане для нього легкою прогулянкою

Поєдинок екс-чемпіона світу у важкій вазі за трьома версіями британця Девіда Хея з 33-річним австралійцем Марком Де Морі відбудеться 16-го січня в Лондоні. Букмекери вважають Хея, який не брав участь в професійних боях з 2012-го року, очевидним фаворитом. Поставити на британця можна по «принизливому» коефіцієнту 1,04.

Незважаючи на це, 65% ставок зроблені клієнтами William Hill на Марка Де Морі, ймовірність перемоги якого оцінюється в 10,0. Однак і це не найдивніше. Найбільш популярною у гравців ставкою у розписі на бій є перемога австралійця нокаутом у першому раунді. Причому ймовірність такої події оцінюється букмекером космічним коефіцієнтом 81,0.

«Клієнти вважають, що Девід Хей в поганій фізичній формі після настільки тривалої перерви. Однак ми думаємо, що він доволі хороший, щоб побити Де Морі», – повідомив представник William Hill Джон Айвен-Дюк.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?